Novinky
23. Október 2014
Splyňovače Technology Gaz
Predstavujeme Vám novú špičkovú technológiu Technology Gaz, ktorá pochádza z Poľska. Dúfame, že Vám pomôžeme rozhodnúť sa pre šetrnejšiu a ekologickejšiu cestu. [viac...]

Zdravíme všetkých návštevníkov našej stránky!


Predstavujeme vám výrobok novej generácie od firmy D.T.Gas, ktorá je už tradičným a dlhodobým výrobcom splyňovacích zariadení do vozidiel. Firma vyrába LPG a CNG zariadenia už od roku 1992, kedy vznikla. V roku 2003 začala vyrábať systémy novej generácie, ktoré sú kvalitné a vysoko spoľahlivé. Firma D.T.Gas má taktiež vlastné výskumné stredisko, kde stále inovuje a vyvíja svoje zariadenia. V roku 2009 investovala do nového a moderného vybavenia, ktoré zabezpečuje väčšiu samostatnosť a nezáväznosť od iných dodávateľov. 

 

Výrobky tejto firmy, ktoré ponúkame aj my, sú výrobkami štvrtej generácie - všetky sú homologizované a schválené. Systémy pod názvami MODENA a VERONA II sú určené do všetkých vozidiel a spoľahlivo fungujú aj vo výkonnejších autách - máme ich overené, nakoľko s nimi máme bohaté skúsenosti. Tieto systémy montuje naša firma All4car už viac ako dva a pol roka. Aj preto vám vieme garantovať ich kvalitu – nekvalitný systém by sme pod naše meno nevzali.

 

Okrem montáže plynových zariadení sa špecializujeme na kompletný servis vášho automobilu. V oblasti montáže LPG zariadení máme bohaté skúsenosti. Tu je niekoľko dôvodov, ktoré by vás o kvalite našej práce a vedomostiach ohľadne LPG zariadení mohli presvedčiť: