Novinky
23. Október 2014
Splyňovače Technology Gaz
Predstavujeme Vám novú špičkovú technológiu Technology Gaz, ktorá pochádza z Poľska. Dúfame, že Vám pomôžeme rozhodnúť sa pre šetrnejšiu a ekologickejšiu cestu. [viac...]

O výrobcovi


 

 

Technology Gaz pracuje v oblasti automobilového priemyslu plynových zariadení už niekoľko rokov. Spoločnosť je výrobcom vysoko moderných technologických sekvenčných systémov vstrekovania plynu.

 

Ich kvalitnú technológiu zastupuje systém štvrtej generácie pod názvom MODENA, a to prostredníctvom siete distribútorov, medzi ktoré patrí aj naša spoločnosť All4car. MODENA je určená pre vozidlá, ktoré spĺňajú emisnú normu Euro 4. Tento systém úspešne prešiel testami na schválenie pravidiel R67.01 a R110E. Systém je určený pre napájanie vozidiel s LPG alebo s CNG. Záruka výrobcu v systéme je 24 mesiacov.

 

Plynové vstrekovanie VERONA II je určené pre vozidlá, ktoré spĺňajú emisné normy Euro2 a Euro 3. Systém pracuje so vstrekovačmi DTi 3Ω. Sekvenčné vstrekovanie plynu VERONA II môže byť použité  na vozidlá jazdiace na LPG alebo CNG. Jeho hlavným znakom je nízka cena, veľmi malá veľkosť počítača a taktiež regulátora.

 

Firma D.T.Gas system Poľsko je významným a dlhoročným výrobcom plynových zariadení. Na slovenskom trhu sa prezentuje dvoma typmi výrobkov:

  • Gaz T60S - ktorý sa už dlhodobo montuje do vozidiel
  • TechGaz - nová rada systémov splyňovacích zariadení, ktorá je zdokonalená a vylepšená na základe doterajších skúseností spoločnosti

TechGaz sa prihlasuje pod homologizáciami GAS TECH 600S, pri poslednom súčte prihlasovaných zariadení za rok 2010 (2011 sa ešte nesčítavalo) bol GAS TECH 600S tretím najprihlasovanejším zariadením v počte prihlásení na Slovensku.

 

Tento systém je rokmi overený, a otestovaný ho máme aj my, preto ho už viac ako dva a pol roka montujeme. Dovolíme si tvrdiť, že ide o kvalitné splyňovacie zariadenie, pretože s nekvalitným by naša firma nepracovala.

 

Viac o výhodách tohto systému si prečítajte tu:

https://www.technologygaz.sk/viac-o-technology-gaz/