Novinky
23. Október 2014
Splyňovače Technology Gaz
Predstavujeme Vám novú špičkovú technológiu Technology Gaz, ktorá pochádza z Poľska. Dúfame, že Vám pomôžeme rozhodnúť sa pre šetrnejšiu a ekologickejšiu cestu. [viac...]

Autoklinika Holčík


Autoklinika Holčík bola založená v roku 1999 pod názvom Tibor Holčík SERVIS AUTOELEKTRO, z ktorého sa časom pre kompletnosť a precíznosť služieb zapísal do pamäti zákazníkov ako Autoklinika Holčík. Názov Autoklinika naznačuje zdravotnú starostlivosť o automobil, aby sa nielen porucha odstránila alebo vykonali servisné úkony, ale celkový chod motorového vozidla bol „zdravý“, motor fungoval ako treba, podvozok vykazoval dobré jazdné vlastnosti pri minimálnom opotrebení, jazda s vozidlom bola príjemná aj z hľadiska komfortu, hluku, vibrácií, a to vo všetkých jazdných režimoch.


Takýto prístup k starostlivosti o motorové vozidlo je svojím spôsobom jedinečný a posúva autoservisnú činnosť na úroveň „automobilovej medicíny“. Odtiaľ teda novozaužívaný názov autoservisu AUTOKLINIKA. Patrí do servisnej siete Bosch Car Service. Na začiatku bola hlavná oblasť autoelektrika a opravy štartérov a alternátorov. V roku 2005 sme po splnení náročných podmienok získali štatút Bosch Car Service (BCS).

O dva roky neskôr, v dielenskom teste pre rok 2007 v konkurencii viac ako 120 Bosch Car Servisov v Českej a Slovenskej republike, sa umiestnil náš autoservis Autoklinika Holčík na 1. mieste.

 

V teste kvality, čo je oficiálne preverovanie parametrov servisu bez ktorých je poskytovanie vysoko kvalitných služieb nemožné, sa v  roku 2010 spomedzi BCS v Českej a Slovenskej republike umiestnil autoservis Autoklinika – Tibor Holčík na 1. mieste.

 

Dnes pracuje v autoservise Autoklinika Holčík v Záriečí sedem zamestnancov. Okrem doslova kompletného autoservisu sme autorizovaný Servis WEBASTO a taktiež Servis EBERSPACHER. Ďalej u nás prevádzkujeme Servis LPG a máme aj Pracovisko montáže a servisu plynových zariadení a Pracovisko emisnej kontroly aj pre vozidlá s plynom.


Dnes je už kapacita autoservisu využitá na maximum a preto z tohto dôvodu a z dôvodu zlepšenia služby pre našich zákazníkov sme vybudovali novú prevádzku STK, prevádzku PEK a taktiež Pracovisko Kontroly Originality - (Prvú Púchovskú STK) v obci Mestečko s certifikátom kvality ISO 9001. Tam okrem iného prevádzame technické a emisné kontroly a kontroly originality. Taktiež tu máme vybudované ďalšie nové priestory autoservisu – RÝCHLOSERVISU a PNEUSERVISU s kapacitou 5 pracovných miest pre vozidlá. V tejto prevádzke máme vybudované a schválené Metrologické pracovisko kde vykonávame okrem rýchloservisu a pneuservisu motorových vozidiel aj overovanie záznamových zariadení – overovanie tachografov.Bosch Car Service
Servisná sieť medzinárodného koncernu Robert Bosch bola založená v roku 1926 a v súčasnosti má viac než 13 000 servisov po celom svete a je zároveň najväčšou servisnou sieťou na svete. V roku 2005 získala sieť Bosch Car Service najvyššie ocenenie pre výrobky a služby SLOVAK GOLD 2005 v oblasti služieb. V roku 2010 sme ako jeden z mála uchadzačov získali SLOVAK GOLD už po druhýkrát. Firma Bosch zaručuje zákazníkom vysokú kvalitu, ktorú pravidelne overuje v každom servise.

 

Kontaktujte nás:

Emailom: info@autoklinikaholcik.sk
Telefonicky: 042 4692 271; 0905 84 78 29
Osobne: Autoklinika Holčík, Záriečie - Púchov 117, 020 52

Cez web AutoLpg: www.autolpg.sk

Alebo web Autoklinika Holčík: www.autoklinikaholcik.sk

 

Navštívte naše stránky a prečítajte si viac: